Warnsveldse sportvereniging W.S.V.

Lesrooster 2018 - 2019


vanaf 27 augustus 2018

Beweegdiploma

Beweegdiploma 1Wo16.45 - 17.30 uurLisanne

Gymnastiek / turnen

Peuters 3 tot 5 jaar Vr15.00 - 15.45 uur (1)Lisanne
Meisjes 6 jaar Di16:30 - 17:30 uurDaan
Meisjes 7 en 8 jaar Di17.30 - 18.30 uurDaan
Meisjes 9 en 10 jaar (selectieniveau*)Di18.30 - 19.30 uurDaan
Meisjes 9 en 10 jaar (recreatieniveau)Wo17.30 - 18.30 uurLisanne
Meisjes 11 t/m 14 jaar Wo18.30 - 19.30 uurLisanne
Pré selectie meisjes Za09:00 - 11.00 uurNaomi
Selectie meisjes Za09.00 - 12.00 uurNaomi
Selectie jongens (1x per 14 dagen) Za09.00 - 12.00 uurWilma
Meisjes 7 tm 12 jaar (recreatieniveau)Vr16.00 - 17.00 uur (1)Lisanne
Jongens 6 t/m 13 jaar Vr16.00 - 17.00 uurWilma
Selectie jongens Vr17.00 - 17.30 uurWilma
14 jaar en ouder Vr17.30 - 18.30 uurWilma
*) instroom in deze groep is alleen mogelijk in overleg met leiding

Acrogym

Instap/recreatie vanaf 5 jaar Di16:00 - 17.30 uur (3)Carlijn
Gevorderden/B selectie Di17:30 - 19.30 uur (3)Carlijn

Jazzdance

Kleuterdans 3,5 t/m 5 jaar Vr17.00 - 18.00 uurVera
Jeugd 6 en 7 jaar Vr18.00 - 19.00 uurVera
Jeugd 8 en 9 jaar Ma18.00 - 19.00 uur Eva
Selectie 8 t/m 12 jaar Wo14.45 - 16.00 uur (1)Grietje
Jeugd 10 en 11 jaar Wo16.00 - 17.00 uur (1)Grietje
Jeugd 12 en 13 jaar Wo18.00 - 19.00 uur (2)Grietje
Selectie 12 en ouder Wo19.00 - 20.15 uur (2)Grietje
Jeugd 14 en ouder Wo20.15 - 21.15 uur (2)Grietje

Streetdance/Moderne dans

Kids 7 t/m 10 jaar Do18.00 - 19.00 uurJoost
Teens 12 jaar en ouder Do19.00 - 20.00 uurJoost
Moderne dans 12 jaar en ouder Do20.00 - 21.00 uurJoost
Kids 11 t/m 13 jaar Vr19.00 - 20.00 uurAnouk
Teens 14 en ouder Vr20.00 - 21.00 uurLaura

Aerobic

Dames Di19:30 - 20.30 uurCamar
Dames Wo19:30 - 20.30 uurDebbie

Tenzij anders aangegeven, is de trainingslocatie: Sporthal "de Kei, Warnsveld

1) Gymzaal van de Mene, Markolle 1, Zutphen
2) Gymzaal van BS Jan Ligthart, Leeuweriklaan 17, Zutphen
3) Gymzaal van de Praktijkschool, Paulus Potterstraat 12a, Zutphen




logo
© 2011 www.wsv-warnsveld.com